VYBERTE NEJVĚTŠÍ HIT DIVOKÝHO BILLA!

Divokej Bill slaví v roce 2018 kulatých 20 let na české hudební scéně. Partička z Úval u Prahy plánuje krásné výročí zakončit stylově – koncertem v O2 Areně 24. ledna 2019. Hitrádio u toho samozřejmě coby mediální partner a velký fanoušek Divokýho Billa nebude chybět.Ještě před samotným koncertem ale spolu s vámi vybereme NEJVĚTŠÍ HIT DIVOKÝHO BILLA!

Až do konce června můžete hlasovat pro ten, který vás za celou "divokobillí" kariéru bavil nejvíc. Jednoho z vás odměníme lístky na velkolepý pražský koncert!

HLASUJTE TADY

Letošní rok byl pro Divokýho Billa náročný, ale nadmíru úspěšný. Loni v květnu dotočili a vydali skvěle přijaté album TSUNAMI, s nímž vyrazili na turné po celé republice. Celkem třiadvacet koncertů od května do září vidělo sedmdesát tisíc lidí.  „Jak pojmout oslavu našich dvacetin jsme přemýšleli už dlouho. Bylo jasný, že chceme našim věrným příznivcům poděkovat, že při nás stojí a naše hudba je stále baví. A tak z různých návrhů a nápadů začal pomalu krystalizovat jeden v podobě toho, co umíme a děláme i po těch letech nejraději. Tedy velkého koncertu, kde se všichni sejdeme a společně zrekapitulujeme uplynulé dvě koncertní dekády. Aby vše proběhlo jak má a koncert byl komfortní se vším všudy, tak první volba padla na pražskou O2 arenu. Je to samozřejmě trochu adrenalin, ale ten k nám patří a těšíme se na to, “ říká Divokej Bill.

BUĎTE U TOHO TAKY!

S Hitrádiem, exkluzivním mediálním partnerem koncertu! 

 

Soutěžní formulář

vyber oblíbený hit (*)